Yükleniyor...

“Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz”

Değerlerimiz

Değerlerimiz

Kalite


Çeviri sektöründe mutlak kalite standartlarının yanı sıra kaliteyi belirleyen önemli unsurlardan biri de “müşteri’dir. Kesintisiz ve sorunsuz iletişim sayesinde beklentilerinizi anlayarak son kullanıcıyı hedef alan metinler üretmekteyiz. Unutmayalım ki KİMİN OKUDUĞU EN AZ KİMİN ÇEVİRDİĞİ KADAR ÖNEMLİDİR!


Sorumluluk

 

ADAM Bilişim Ve Dil Hizmetleri olarak, sürekli iletişim ilkesi ile beklentilerinizi öğrenerek, belgelerinizi en doğru şekilde sonuca ulaştırmayı hedeflemekteyiz. Bu sorumluluk çerçevesinde, kısa zamanlı iş birlikteliklerinden ziyade uzun soluklu “çözüm ortaklığı” yönünde teklifler sunmaktayız.

Hız
Üretime dayalı her sektörde olduğu gibi “çeviri” sektörü de en doğru sonuca ulaşmak için bir ideal süreyi gerektirir. Üretim SÜRECİMİZİ ve insan kaynaklarımızı taleplerinize göre esneterek “zaman” problemlerinize ÇÖZÜM ÜRETEBİLEMEKTEYİZ. Biliyoruz ki, iyi yönetilmediği takdirde, “ÜRETİMDE SÜRAT FELAKETTİR”.


Dürüstlük


Sürecin başında beklentilerinizi nasıl karşılayabileceğimizi detaylı bir şekilde inceleyerek her ayrıntıyı taleplerinize göre şekillendirmekteyiz. Dürüstlük ilkemiz çerçevesinde çözüm ortaklarımıza taahhüt ettiğimiz her maddeyi yerine getirmekteyiz.


İşbirliği


Çeviri hizmetleri “Hizmet Alıcısı” ile “Hizmet Tedarikçisi” arasındaki dinamik bir süreçtir. Adam Bilişim ve Dil Hizmetleri kurulduğu günden beri bir “Hizmet Tedarikçisi” olmaktan ziyade uzun soluklu ÇÖZÜM ORTAKLARININ bünyesindeki bir departman gibi hizmet sağlamaktadır.